Wtryskiwacz Common Rail
Wtryskiwacz Common Rail
Wtryskiwacz Common Rail
Wtryskiwacz Common Rail
Wtryskiwacz mechaniczny

Common Rail

Wtryskiwacze Common rail (CR) to nowoczesne systemy zasilania, które możemy spotkać w aktualnie produkowanych pojazdach. Rynek produktów CR na przestrzeni ostatnich 15 lat podlega ciągłemu rozwojowi i w tym obszarze w wyniku ciągłych udoskonaleń –   występuję różnorodność typów i modyfikacji, które bardzo często spowodowane były zaostrzaniem norm emisji spalin a w konsekwencji zwiększaniem ciśnienia od 1300 bar do najnowszych ponad 2000 bar.
Inwestycje firmy Dieseltechnika spowodowały, iż  posiadamy  w swojej ofercie wszystkie możliwe wtryskiwacze  CR jakie występują na rynku motoryzacyjnym. Punktem wyjścia do naprawy wtryskiwaczy  było zawsze stworzenie oferty bazującej na autoryzowanych możliwościach napraw przy wykorzystaniu aparatury producenta danego podzespołu i własnych rozwiązań w obszarze przygotowania elementów do testu.  Dlatego bardzo ważne jest dla nas wykonywanie usług na najwyższym poziomie bez wątpliwości w sprawność danego podzespołu. Zakupiliśmy  park maszynowy do zaspokojenia wytycznych takich producentów jak Bosch, Siemens VDO, Delphi,  i podpisaliśmy umowy partnerskie. Dzięki autoryzacjom odbyły się szkolenia naszej kadry w międzynarodowych punktach szkoleniowych  producentów w całej europie. Stworzono nam możliwości zakupu licencji programowych i dostępu do najnowszych informacji o naprawach, udoskonaleniach i modernizacjach  przez różnego rodzaju biuletyny i informacje serwisowe online.

Nowości:
Od 2014 roku dzięki wsparciu środków europejskich wprowadzona została regeneracja wtryskiwaczy CR Delphi systemu DFI 1.5, która w sposób innowacyjny zachowuje standardy naprawy łącznie z oznakowaniem laserowym generowanego numeru C2I, C3I na korpusie wtryskiwacza.

Do czynników, które wyróżniają nas na rynku napraw wtryskiwaczy CR  to:

  • naprawa wtryskiwaczy w oparciu o technologie producenta,
  • do badania wtryskiwacza  danego producenta (Bosch, Siemens VDO, Delphi)  używamy tylko urządzeń przez nią wskazanych jako autoryzowane.
  • do badanej wtryskiwacza  dołączamy  protokół z logo producenta danej  pompy (takie możliwości dają  tylko podpisane umowy  autoryzacyjne),
  • oprócz 100% sprawności po badaniu, stawiamy na wygląd i opakowania naszych produktów,
  • posiadamy własną technologię czyszczenia mycia i odnawiania detali,
  • oferowana gwarancja to 12/24 * miesiące,
  • dla klientów indywidualnych oferujemy status naprawy online przez śledzenie go na stronie internetowej,
  • dla klientów hurtowych oferujemy wgląd do stanu produktów na magazynie przez programy sieciowe online,
  • realizujemy zlecenia hurtowe  danego typu podzespołu od zamówienia przez znakowanie, pakowanie i wysyłkę,